Videokurzy

Naučte se tančit sambu ze svého obýváku!

Ovládněte parket jedním z nejkrásnějších latinsko-amerických tanců vůbec: sambou. Naučte se ve 3 lekcích základní kroky samby, a to z pohodlí vašeho obýváku. Tančit pak můžete, kdykoliv budete mít náladu. Lekcemi vás provede vítězka Stardance a zároveň jediná Češka, která tančila jako múza na slavném karnevalu v Rio de Janeiru, Veronika Lálová.

Veronika se jezdí pravidelně vzdělávat do Brazílie a je jednou z nejuznávanějších tanečnic samby u nás. Je to vůbec poprvé, kdy se rozhodla prozradit část svého know-how ve veřejných online kurzech. Pravidelně vystupuje na různých kulturních a firemních akcích a festivalech a vede soukromé lekce tance.

Co vás čeká?

V první lekci (40 min) se naučíte základní krok samby. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky, kteří sambu nikdy netančili. Vše si vysvětlíme pomalu a postupně, zvládne to opravdu každý. K základnímu kroku v této lekci přidáme také práci rukou.

V druhé lekci (45 min) přidáme k základnímu kroku i práci s pánví. Naučíme se pohyby dopředu, dozadu a do stran. Propojíme práci nohou, rukou a pánve tak, abyste se ladně vlnili do rytmů samby.

Ve třetí lekci (36 min) si ukážeme chůzi a spojíme základní krok s pohyby rukou i pánve. Naučíme se ji vpřed, vzad i do stran. Ukážeme si, jak pózovat. 

Jak se přihlásit?

Zakoupit si můžete balíček tří předtočených online lekcí, nebo balíček obsahující kromě tří zmíněných lekcí i soukromou taneční online lekci s Veronikou. Stačí vyplnit objednávku níže a následně zaslat platbu na účet 2102731495 /2700. Do zprávy pro příjemce prosím napište svou e-mailovou adresu. Jakmile platbu spárujeme, pošleme vám přístup k lekcím.

Uvidíme se na parketu!

Objednávka:


Individuální lekce probíhá 30min. on-line. Doporučuji se přihlásit až po nastudování minimálně první videolekce. Během on-line lekce mi ukážete, co jste se už naučili, čímž získáte kontrolu, jestli děláte kroky správně.

Ukázka z lekcí..